İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF'19) Başlıyor


6.9.2019

İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF'19) Başlıyor

2016 yılından beri düzenlenen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nın (ISIF) dördüncüsü Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında 17-22 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türk Patent ve Marka Kurumu, Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı (WIPO), Avrupa Patent Ofisi (EPO), Uluslararası Buluşçular Birliği Federasyonu (IFIA) tarafından uluslararası olarak organize edilen fuarın hedef kitlesi; bireysel buluşçular, ar-ge merkezleri, üretici ve ticari firmalar, sanayiciler, girişimciler, özel araştırmacılar, danışmanlar, patent ofisleri, özel veya devlet destekli araştırma enstitüleri, bilim parkları, teknoloji geliştirme bölgeleri, teknoloji transfer ofisleri, üniversiteler, laboratuvarlar, fikri ve sınai mülkiyet hakları ile ilgili kurum ve kuruluşlar, melek yatırımcılar, risk sermayesi grupları, inovasyon teşvikçileri, patent vekilleri, buluş dernekleri, ilgili kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıdır.

ISIF; B2B görüşmeler, çalıştaylar ve paneller düzenleyerek ekosistemi desteklemeyi amaçlamakta, ISIF ödülleri teknik yeniliklerinizin dünya çapında bilinirliğine katkı sağlamaktadır.

Fuar katılımcısı ülkeler:

 1. Almanya
 2. Romanya
 3. İran
 4. Irak
 5. Malezya
 6. Endonezya
 7. Rusya
 8. Lübnan
 9. Portekiz
 10. Fas
 11. Hırvatistan
 12. Çin Halk Cumhuriyeti
 13. Bosna Hersek
 14. Suudi Arabistan
 15. Ürdün
 16. Gürcistan
 17. Moldova
 18. Kanada
 19. Polonya

Fuar sırasında buluş sahipleri ile Türk Patent ve Marka Kurumu uzmanları ile 30 dakika süre ile yüz yüze görüşme olanağı sağlanacaktır. Görüşmeler için randevu alınması gerekmektedir. Randevular ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bağlantılar:

Fuar İnternet Sitesi


LinkedIn Paylaş