KOBİ Aracı Programı İş Planı Hazırlama Semineri- Webinar


3.12.2019

KOBİ Aracı Programı İş Planı Hazırlama Semineri- Webinar

“Ufuk 2020'de Türkiye” projesi kapsamında “KOBİ Aracı Programı Şartlarını Yerine Getirebilmek Adına İş Planımı Nasıl Geliştiririm?” başlığı ile web semineri gerçekleştirilecek.

Web semineri 10 Aralık 2019'da saat 10.00'da başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek. Web seminerine “Zoom” yazılımını kullanarak canlı olarak bağlanabilirsiniz.

Webinar Avrupalı uzmanlar tarafından yapılacak 20 dakikalık bir sunumla başlayacak ve sonrasında sık sorulan soruları da kapsayacak şekilde interaktif olarak ya da e-posta yoluyla iletilen sorulara cevap verilerek devam edecektir. Katılım için lütfen link aracılığıyla kayıt yapmanız gerekmektedir. Bu bağlantı üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirmiş olan katılımcılarla etkinlikten kısa süre önce canlı yayına katılım sağlayabilmeleri için gerekli olan “Zoom bağlantısı” paylaşılacaktır.

Avrupa Komisyonu çerçevesinde yapılan tüm sunuların İngilizce olarak gerçekleşmesi gerektiğinden ötürü web semineri İngilizce olarak gerçekleşecektir. Yine yazılı Türkçe sorularınızı iletebilmeniz için; Türk uzmanlar da web seminerinde yer alacaklardır.

Proje kapsamında gerçekleştirilen daha önceki seminerlere ve bu seminerlerin sunum kayıtlarına proje web sitesinden ulaşabilirsiniz: www.turkeyinh2020.eu


LinkedIn Paylaş