KOBİ'lere yönelik EIC Hızlandırıcı Finansal Konular Webinarı Düzenlenecek


27.8.2020

KOBİ'lere yönelik EIC Hızlandırıcı Finansal Konular Webinarı Düzenlenecek

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu ve sözleşme makamı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olan, Rekabetçi Sektörler Programı altında yürütülen Ufuk 2020’de Türkiye –Faz II projesi kapsamında; 1 Eylül 2020 tarihinde çevrimiçi olarak KOBİ’lere yönelik EIC Hızlandırıcı (KOBİ Aracı) Finansal Konular web semineri gerçekleştirilecektir. Seminer kapsamında "Karma Finans (Blended Finance)"ın yanı sıra, başvuru esnasında doldurulması gereken mali bilgilerin (özellikle Ek 4) nasıl derleneceğinin ayrıntılarına da odaklanılacaktır. Web semineri 1 Eylül 2020'de saat 10:00'da başlayıp, yaklaşık 2 saat sonra bitecek şekilde “Zoom” yazılımı kullanılarak canlı olarak gerçekleştirilecektir.

Web semineri, konusunda uzman Avrupalı ??ve TÜBİTAK’tan katılım sağlayacak yetkililerin sunumları ile başlayacak olup, ardından katılımcılara canlı olarak ya da e-posta ile soru sorma fırsatı sunacaktır. Yine etkinlik süresince katılımcılar tarafından sıkça sorulan sorular (SSS) cevaplanmak üzere ele alınacaktır.

Etkinliğe katılım için buradan kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirmiş olan katılımcılarla etkinlikten önce canlı yayına katılım sağlayabilmeleri için gerekli olan “Zoom bağlantısı” paylaşılacaktır.

Avrupa Komisyonu'na herhangi bir başvurunun İngilizce yapılması gerekliliğinden ötürü; İngilizce olarak gerçekleşecek olan web semineri süresince, Türkçe olarak sorularınızı yöneltebilmeniz adına Türk uzmanlar da seminerde yer alacaklardır.


LinkedIn Paylaş