Fikri Mülkiyet Hakları, Yenilikçilik, Girişimcilik ve Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri - Trabzon


14.2.2020

Fikri Mülkiyet Hakları, Yenilikçilik, Girişimcilik ve Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri - Trabzon

Yenilikçi girişimcilik ruhu ve kültürünün gelişimini desteklemek amacıyla yürütülen ve KTÜ TTM'nin ortağı olduğu Konsept İnovasyon Ağı Projesi kapsamında, Fikri Mülkiyet Hakları, Yenilikçilik ve Tasarım, Girişimcilik ve Proje Döngüsü Yönetimi konularında eğitimler verilecektir.  Eğitimler için hedef gruplar; araştırma ve geliştirme, yenilik ve teknoloji transferi üzerine odaklanan kurum/kuruluşların temsilcileri, yenilik, teknoloji ve yenilikçi girişimcilik ile ilgilenen bireyler ve girişimcilerden oluşmaktadır.

Eğitimler sonrasında proje fikri olan girişimciler Konsept İnovasyon Ağı Projesi kapsamında oluşturulan Destek Portalı (https://www.conceptinnovation.network) üzerinden yayınlanacak olan Yenilikçi Girişimcilik Yarışması çağrısına proje fikirleri ile başvurularını yapabilecektir. Yarışmada ilk 3'e giren projelere iş planı hazırlama danışmanlığı verilecek ve kazanan projelerden 1'er temsilci Litvanya'ya düzenlenecek çalışma turuna katılım sağlayacaktır.

Eğitime başvuru yapacakların en geç 14 Şubat 2020 Cuma günü 16:00'a kadar, https://tr.conceptinnovation.network/s/e-31 adresindeki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.


LinkedIn Paylaş