T.C. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Proje Takımı Oluşturuyor


10.3.2020

T.C. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Proje Takımı Oluşturuyor

Batı Akdeniz Bölgesi genelinde ulusal ve uluslararası fonlardan alınan payın yükseltilmesi ve proje yazma/uygulama tecrübesinin arttırılması amacıyla Antalya, Isparta ve Burdur illerinde ikamet eden ve/veya eğitimini sürdüren öğrencilerden IBAP (Isparta Burdur Antalya Proje Takımı) oluşturulacak.

IBAP Ne Yapacak?

IBAP üyeleri; Proje Döngüsü Yönetimi, Fizibilite Hazırlama Eğitimi, Ulusal ve Uluslararası Fonlara Yönelik Eğitimler gibi düzenli aralıkla gerçekleştirilecek birçok eğitime ücretsiz katılma hakkı elde edecektir. Eğitimler neticesinde üyeler özellikle proje yazma ve uygulama konusunda yetkin hale geleceklerdir.

IBAP üyeleri bölgedeki muhtelif kurum ve kuruluşlarla bir araya gelerek proje yazma ve yürütme tecrübesi elde edecektir.

Kişisel niteliklerini geliştirme ve rakiplerinin önüne geçiren bir özgeçmiş oluşturma fırsatı kazanacaklardır.

Başvurular internet üzerinden e-posta yoluyla alınacaktır. Adayların, ilan ekinde yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Adaylar başvuru formunu takım üyesi olmak istedikleri il tercihini konu bölümünde belirtikleri e postayı basvuru@baka.org.tr adresine 13.03.2020 tarihine kadar göndermeleri yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


LinkedIn Paylaş