Konsept İnovasyon Ağı Projesi Kapsamında "Yenilikçi Girişimcilik Yarışması" Başvuruları Başladı


19.3.2020

Konsept İnovasyon Ağı Projesi Kapsamında

Türkiye - AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD) projesi kapsamında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) tarafından yürütülen, Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin ise iştirakçi olarak yer aldığı "Konsept İnovasyon Ağı Projesi" ile birlikte Yenilikçi Girişimcilik Yarışması başvuruları başladı.

Girişimciler, Konsept İnovasyon Ağı projesi kapsamında oluşturulan Destek Portalı üzerinden (www.conceptinnovation.networkYenilikçi Girişimcilik Yarışma Çağrısına proje fikirleri ile beraber başvuru yapabilecek.

Yarışmaya başvuru yapacak adayların en geç 25 Mart 2020 Çarşamba günü 16:00'a kadarhttps://tr.conceptinnovation.network/ui/cagri?n=1 adresindeki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Girişimcilerin, AR-GE ve İnovasyon odaklı, katma değer yaratan, ileri teknoloji içeren ürün/hizmet üretmeye ve geliştirmeye yönelik, bölgeden yapılan ihracatın artırılmasına katkı sağlayacak yenilikçi proje fikirleri ile yarışmaya katılmaları beklenmektedir.

Yenilikçi Girişimcilik Yarışması ile yenilikçi girişimcilik kültürünün ve ruhunun gelişimini teşvik etmek amaçlanmakta olup yarışma sayesinde girişimciler yenilikçi fikirlerini proje ile daha geniş kitlelere duyurma fırsatı sağlayacaktır. Yarışmada ilk 3'e giren projelere iş planı hazırlama danışmanlığı verilecek ve kazanan projelerden 1'er temsilci Litvanya'ya düzenlenecek çalışma turuna katılım sağlayacaktır.


LinkedIn Paylaş